Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas:

+48 693 953 427

Artur Korba
Specjalista ds. dotacji

ak@cashflowgroup.pl

lub wyślij formularz, oddzwonimy.

 
Zapoznałem/am się z regulaminem

Kompleksowa obsługa w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji. Poznaj nasz proces:

Pozyskanie dotacji


Pozyskanie funduszy unijnych to ciężka praca doświadczonego zespołu  specjalistów, którzy dbają nie tylko o poprawność formalną dokumentacji aplikacyjnej ale przede wszystkim doradzą jak zwiększyć szansę uzyskania dotacji oraz zadbają o poprawne zaplanowanie oraz realizację przedsięwzięcia objętego wnioskiem o dofinansowanie.

 

Co oferujemy?

Dokładną analizę przedsiębiorstwa pod kątem możliwości uzyskania dotacji z różnych programów. Weryfikację pomysłu oraz analizę mocnych i słabych stron pod kątem uzyskania dotacji i rozliczenia projektu.

Wsparcie w zakresie weryfikacji i wyszukania innowacyjności w projekcie. Na stałe współpracujemy z jednostkami naukowymi, instytutami badawczymi oraz rzecznikiem patentowym.

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej oraz dokumentów dla banków w tym m.in. biznes planu, prognozy finansowej.

Rozliczenie dotacji


Świadczymy usługi doradcze na każdym etapie realizacji inwestycji od wyboru dostawcy usług, podpisywanych umów, wystawianych faktur, przelewów po odbiór inwestycji i przedstawienie dokumentacji i instytucji rozliczającej.

Pozyskujemy Fundusze Unijne już od 12 lat. Wypracowane przez lata know-how i procedury pozwolą uzyskać najbardziej efektywną dotację przy minimalnych zobowiązaniach.

Wsparcie podczas przeprowadzania procedur przetargowych

Współpraca przy przygotowywaniu wniosków o płatność

Współpraca przy przygotowywaniu aneksów do umowy o dofinansowanie

Asysta w trakcie kontroli instytucji przyznającej dotację.

Sprawdź aktualne nabory wniosków


Nasze realizacje

Bivrost Sp. z o.o.


Opracowanie nowego produktu BIVROST. Projekt dofinansowany w ramach Działania 1.1.1 PO IR Szybka Ścieżka. Kwota dofinansowania 4 270 252 PLN

Mech-Masz Szczeciński


Budowa hali produkcyjnej i zakup maszyn produkcyjnych w firmie Mech-Masz. Kwota dofinansowania - 3 816 893 PLN.

CERMONT Sp. z o.o.


Projekt dotyczący wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji konstrukcji stalowych w firmie CERMONT. Kwota dofinansowania - 3 218 400 PLN.

P.P.H.U FORMAT Robert Reisner


Projekt dofinansowany w ramach WRPO, poddziałanie 1.5.2. Polega na wdrożeniu innowacyjnych usług w zakresie obróbki metalu na podstawie technologii firmy FORMAT. Kwota dofinansowania 4,40 mln PLN

DOPAK Sp. z o.o.


Projekt dofinansowany w ramach programu Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych przez firmę DOPAK Sp. z o.o. Kwota dofinansowania - 5 475 269 PLN

Dublet Smoleń i Lejko Sp. J


Wdrożenie elewacyjnego innowacyjnego systemu powłokowego Dublet Mineral. Kwota dofinansowania - 1,91 mln PLN.

Protea Sp. z o.o.


Projekt dofinansowany w ramach Działania 1.1.1 PO IR "Szybka Ścieżka", polega na opracowaniu innowacyjnego żurawia wielofunkcyjnego dla przemysłu. Kwota dofinansowania - 4 mln zł.

Mate-T Sp. z o.o.


Dofinansowanie działalności badawczo-rozwojowej spółki Mate-T ze środków NCBiR oraz RPO WD a także pozyskanie Inwestora. Łączna wartość pozyskanego finansowania to blisko 7 mln PLN.

BZB UAS Sp. z o.o.


Projekt dofinansowany w ramach 1.1.1 PO IR . Dotyczy opracowania systemu powietrznego typu VTOL. Kwota dofinansowania - 1 698 828 PLN.

Bikkoplast Sp. z o.o.


Dofinansowanie na zakup urządzeń produkcyjnych w firmie Bikkoplast Sp. z o.o. Kwota dofinansowania 1,3 mln PLN

CELLPEUTICS Sp. z o.o.


Projekt dofinansowany w ramach działania 1.2. RPO WD. Kwota dofinansowania wyniosła- 2,7 mln zł. Polegał na opracowaniu nowej metody diagnozy endometriozy.

“ECKERT AUTOMATYKA SPAWALNICZA” Sp. z o.o.


Projekt B+R w zakresie ograniczenie amplitudy drgań w konstrukcji przecinarki laserowej.

Cash Flow Group © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Jan Kobiałka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.