Blog

12 marca 2018

Dublet Smoleń i Lejko Sp. J

Niniejszy projekt firmy Dublet, stanowiący inwestycję początkową dotyczył inwestycji w ruchome środki trwałe przyczyniającą się do zwiększenia zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa oraz dywersyfikację oferty poprzez zaoferowanie nowego innowacyjnego systemu powłokowego Dublet Mineral.

Całkowita wartość projektu:5 222 088,00 zł
Kwota wydatków kwalifikowalnych: 4 245 600,00 zł
Kwota dofinansowania: 1 910 520,00 zł

Głównym celem projektu jest podniesienie konkurencyjności i produktywności oraz zaawansowania technologicznego firmy Dublet poprzez inwestycję w środki trwałe, tworzące trzy linie technologiczne: linię suchą oraz linie mokrą, a także linię paletyzacji, które umożliwią wytworzenie innowacyjnego produktu budowlanego. System Dublet Mineral opierać się będzie na autorskiej mieszance składników chemii budowlanej, niespotykanej dotychczas w tego typu produktach. Przeprowadzenie niniejszej inwestycji stanowić będzie kluczowy czynnik wzrostu konkurencyjności firmy Dublet na najbliższych kilka lat.

Projekt realizowany jest w ramach Działania 1.5 Rozwój produktów i usług w MŚP; Poddziałania 1.5.1 Rozwój produktów i usług w MŚP – konkursy horyzontalne Schematu 1.5.1.A Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014–2020.

Cash Flow Group to firma niezwykle profesjonalna i skuteczna w tym, co robi. Potwierdza to przyznanie dofinansowania dla wszystkich trzech, ze złożonych w naszym imieniu, projektów. Jednym z nich był projekt wdrożenia do produkcji elewacyjnego innowacyjnego systemu powłokowego Dublet Mineral, realizowany w ramach Działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, dzięki któremu pozyskaliśmy planowaną kwotę 1 925 010 PLN.


Inne artykuły
Zapisz się do newslettera

Cash Flow Group © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Jan Kobiałka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.