Blog

19 października 2023

Wyniki Ścieżka SMART dla MŚP

Wyniki Ścieżka SMART dla MŚP pierwszy nabór

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała listę projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu Ścieżka SMART.Głównym celem tego działania jest wsparcie zwiększenia zdolności badawczych oraz innowacyjnych przedsiębiorstw.

Okres przyjmowania wniosków do „Ścieżki SMART” trwał od 21 lutego do 9 maja 2023 roku. Warto podkreślić, że dofinansowanie mogli ubiegać się wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Projekty złożone w pierwszym naborze zostały sumiennie ocenione pod kątem spełnienia kryteriów przez zewnętrznych ekspertów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że aż 198 projektów otrzymało pozytywną ocenę.

Skuteczność i dostępność środków jest bardzo niewielka, bo negatywnie ocenionych projektów było aż 1298.

57 projektów dotyczyło wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych.

Wśród projektów wybranych do dofinansowania znajdują się również nasi klienci, serdecznie gratulujemy.

Wyniki Ścieżka SMART  listy projektów

Lista projektów, które otrzymały dofinansowanie – ścieżka SMART

Lista projektów, które nie otrzymały dofinansowania – ścieżka SMART

Świadczymy usługi w zakresie rozliczania projektu realizowanego w ramach Ścieżki SMART.

Poznaj naszą ofertę kompleksowej obsługi w zakresie rozliczania projektu Ścieżka SMART. Oferujemy wsparcie na etapie realizacji projektu, przygotowania i przeprowadzenia zapytań ofertowych. Towarzyszymy Beneficjentom również na kontroli projektu.

 

 

Inne artykuły
Zapisz się do newslettera

Cash Flow Group © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Jan Kobiałka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.