Blog

10 stycznia 2024

Kolejne wyniki i sukces firmy CASH FLOW! Dotacje dla projektów o wartości ponad 50 mln zł.

Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować o osiągnięciu przez CASH FLOW GROUP Sp. z o.o. niebywałego sukcesu w branży konsultingu i pozyskiwania dotacji unijnych. Nasz nieustanny wysiłek, niezrównane doświadczenie oraz konsekwentna praca nad strategiami odniosły spektakularne efekty. Jest to moment pełen satysfakcji dla całego naszego zespołu.

W ramach konkursu FEDS.09.04-IP.01-013/23, zorganizowanego przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą, CASH FLOW GROUP zyskała uznanie, zdobywając dofinansowanie dla projektów o łącznej wartości przekraczającej 50 mln zł! To osiągnięcie nie tylko ugruntowuje naszą pozycję lidera w branży, ale także stanowi jeden z największych sukcesów w naszej historii.

Nasze głębokie zrozumienie programów oferowanych przez DIP jest kamieniem milowym naszej strategii. Ta wiedza pozwoliła nam z optymizmem spojrzeć w przyszłość, zwłaszcza w kontekście zbliżających się konkursów, takich jak Działanie 1.2. Innowacyjne Przedsiębiorstwa. Nasz zespół wykazał się nie tylko imponującą wiedzą ekspercką, ale i umiejętnością skutecznego manewrowania w złożonych procesach aplikacyjnych, co jest kluczowe w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Serdeczne gratulacje kierujemy również do wszystkich firm, które uzyskały dotacje. Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że z odpowiednim partnerem, jakim jest CASH FLOW GROUP, sukces jest w zasięgu ręki. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do realizacji waszych ambitnych celów.

Nasze zaangażowanie w dalszy rozwój i doskonalenie naszych usług pozostaje niezmiennie silne. CASH FLOW GROUP kontynuuje misję wyznaczania najwyższych standardów w branży konsultingu. Nasze bogate doświadczenie, połączone z innowacyjnym podejściem, to nie tylko gwarancja efektywności, ale także sukcesu w przyszłych projektach i inicjatywach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą rankingową, która dostępna jest tutaj. Pozwoli to lepiej zrozumieć zakres i skalę naszych ostatnich sukcesów.

CASH FLOW GROUP Sp. z o.o. – razem kształtujemy przyszłość biznesu!

Inne artykuły
Zapisz się do newslettera

Cash Flow Group © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Jan Kobiałka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.